Medikal Kadro

Dt. Selahattin KERMEN
Estetik Diş Hekimliği
Selahattin Kermen Bonding, Porselen lamineler, Zirkonyum kaplamalar, Empress kaplamalar, Estetik Diş Hekimliği, Endodonti, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı ve Protez alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.
Dt. Jale TAŞKAYA
Ortodonti
Jale Taşkaya Endodonti, Ortodonti ( Diş Telli Tedavisi), İnvisalign tedavisi, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Protezler alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.
Dr. Dt. Edip ÖZDEN
Ağız ve Çene Cerrahisi
Edip Özden İmplant, Gömülü Yirmi Yaş Diş Çekimleri, Kist ve Tümör Operasyonları, İleri Cerrahi İşlemler, All on Four ve All on Six İmplant Teknikleri, Çene Kırıklarının Tedavisi, Çene Eklem Hastalıkları Tedavileri alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.
Dt. M. Haluk GÖKSOY
Protez / İmplant Tedavileri
Haluk Gürsoy Estetik Diş Hekimliği, İmplant Uygulamaları, Gömülü Yirmi Yaş Diş Çekimleri, Kist Operasyonları, İleri Cerrahi İşlemler, Endodonti, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarımı, Protezler alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.
Dr. Dt. Cemre ŞENSOY
Ortodonti Uzmanı
Cemre Şensoy Metal/ Seramik Braketler, Şeffaf Plak Tedavileri Invisalign/ Clear Correct / Ortohero, Lingual Ortodonti Saklıtel /Win/ Incognito, Eklem Rahatsızlıklarının Ortodontik Tedavisi, Ortognatik Cerrahi, Gömülü Dişlerin Ortodontik Olarak Sürdürülmesi, Ortodontik implant Uygulamaları alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.
Dt. Halis M. ÇELİK
Protez Tedavileri
Halis Mehmet Çevik Dolgu tedavisi, cerrahi tedaviler, periodontal dişeti tedavileri, bonding işlemleri, porselen laminalar, zirkonyum ve metal seramik kuron ve köprüler, hareketli protezler ve hassas bağlantılı protezler, empress kuronlar, estetik diş hekimliği, endodonti ve tedavi, diş beyazlatma, gülüş tasarımı alanlarında, OptimaDent Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde hasta kabul yapmaktadır.